Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jedným zo zaužívaných metód, ako pridať kúzlo vašim nechtom. Francúzska manikúra je dobrou voľbou na zvláštne príležitosti ako sú svadby, okrúhle jubilea, večierky spojené s tancom a rovnako na bežné každodenné príležitosti. V priebehu rokov sa francúzska manikúra zdokonalila a obohatila o rôzne metódy. Základom je biela špička alebo neutrálny základ. Opakom je aj ružová špička a biely základ. Tradičné odtiene ružovej a béžovej naberajú na popularite.

 

 

 

Francúzska manikúra je celosvetovým trendom. Návod, ako si urobiť francúzsku manikúru doma, nie je také nemožné. Ženy, ktoré majú krehké a lámavé nechty touto manikúrou získajú zdravé a dokonalé nechty. Nechty nie sú len módnym štýlom, ale aj zrkadlom vášho zdravia. Pozorujte svoje nechty. Zmeny na nechtoch, ako sú fľaky, bodky, čiarky, farebné odtiene môžu signalizovať určitú zmenu vášho zdravotného stavu.  

Francúzska manikúra je jedným z najviac zaužívaných spôsobov ako pridať kúzlo vašim nechtom. Francúzska manikúra je dobrou voľbou na zvláštne príležitosti ako sú svadby, okrúhle jubilea, večierky spojené s tancom a rovnako dobré na bežné každodenné príležitosti. V priebehu rokov sa francúzska manikúra zdokonalila a obohatila o rôzne spôsoby. Základom je biela špička a neutrálny základ. Opakom je aj ružová špička a biely základ. Tradičné odtiene ružovej a béžovej naberajú na popularite.

neuvedeno zdravi-krasa-a-zivot